Trvalá depilace IPL

objednávka ON LINE

Pomůžeme Vám zbavit se nežádoucích chloupků 

pomocí jedinečného přístroje ELIPSE Light

 
 

Ellipse je přístrojový systém intenzivního pulsního světla (IPL), který se svým využitím podobá vysokovýkonovým laserům a stejně jako ony má skvělé uplatnění v dermatologii a kosmetologii. Používá se zejména pro depilace, odstranění nežádoucích pigmentací či rozšířených žilek, pro fotorejuvenaci i léčbu akné. Dodává se jak v sestavě určené pouze pro lékaře, tak ale i pro kosmetické salóny.Dodala firma ASKLEPION   MUDr. Romana Šmuclera CSc


 

Laser pomůže i mužům

 

Od nežádoucího ochlupení umí laser pomoci nejenom ženám, ale i mužům, ke kterým sem tam nějaký ten chlup patří. Dokáže si poradit např. s nadměrně ochlupenými zády nebo hrudníkem. Vzhledem k tomu, že laser zasáhne jen část chloupků v růstové fázi, dojde po prvním ošetření k pouhému jejich prořídnutí třeba na hrudníku.

Z mužů se tak nemusí stát úplná holátka, ale laser jim pomůže od nadměrného pocení nebo studu ze svléknutí se do plavek třeba u bazénu nebo na pláži.

Výhody:

  • Minimální riziko vedlejších účinků
  • Velká plocha záběru (10 x 48 mm) – rychlé ošetření
  • Vysoká účinnost – nízká potřeba opakování léčby
  • Malá bolestivost

Tmavé chloupky? Spálit!

Chloupky, jen samé chloupky. Připadáte si už také bezradné a zoufalé v pravidelném boji?

Ono se není co divit. Každý člověk jich má totiž na těle kolem čtyř až šesti milionů! A je jedno, zda jde o křehkou modelku nebo svalnatého chlapa… Ochlupení má na těle velmi důležitou roli, chrání naši pokožku. Většina chlupů je naštěstí natolik jemná, že nijak nevadí a dokonce nejsou ani okem viditelné. Pak je ale i spousta těch, které vyrostou, ztmavnou a zhrubnou. S nimi svádíme pomocí holítek, depilačních krémů, depilátorů, vosku nebo holícího strojku již předem prohraný souboj. Vždy totiž znovu vyrostou.

Je sice pravdou, že při jejich odstraňování depilačním strojkem, voskem nebo dalšími způsoby vytrhávání postupně chloupky řídnou a slábnou. Zároveň při něm může dojít k poškození pokožky a vzniku nevzhledných jizviček.

Paprsek je spálí navždy

Jediná metoda, jíž se dá docílit trvalého odstranění nepříjemného ochlupení, je depilační laser. Laserový paprsek dokáže proniknout pod kůži a tam zasáhnout a spálit kořínek i toho nejvytrvalejšího chloupku na jakékoli části těla. Zničí tedy samotný zárodek, ne pouhou část již vyrostlého chloupku jako třeba holení. Laser sice dokáže zničit kořínek chloupku, ale jen takového, který právě roste, těch je v jeden okamžik asi třicet až čtyřicet procent. Ostatní prochází tzv. fází výměny, kdy zrovna vypadly a nestačily znovu vyrůst.

Laserovou depilaci je proto třeba podstoupit opakovaně, obvykle čtyřikrát až pětkrát, v některých případech až osmkrát. Vždy po přesně dané časové prodlevě, aby se zastihly v růstové fázi právě ty chloupky, které laser nedokázal zničit.

Jak vlas roste?
 
 
Anagenní fáze aktivního růstu.
Trvá i několik let.
Většina chloupků (85 %)se nachází v této fázi.
Během tohoto období má chloupek nadbytek melaninu.
 
Katagenní klidová fáze růstu.
Trvá asi dva týdny.
Během ní chloupek přestává růst, ale ještě nevypadává.
V této fázi se nachází asi 3 % chloupků.
 
Telogenní konečná fáze růstu.
Trvá asi 5 - 6 týdnů.
Na jejím konci chloupek vypadává a začíná růst nový.

Na souboru 1000 klientek fototypu II až VI prezentuji ve své klinické studii finální výsledky po 5ti až 6ti sezeních: celková dosažená trvalá redukce ochlupení v oblasti obličeje a krku 70-80%, v oblasti nohou, paží a třísel až 95%.

Trvalou redukci ochlupení definujeme jako významný úbytek chloupků, který je kvantitativně stabilní po dobu delší než je růstový cyklus na daném místě.

 


Objednejte se ještě dnes !

Anketa

Chcete vyzkoušet trvalou depilaci IPL ?

ANO (1 577)
NE (50)

Celkový počet hlasů: 1627

objednávka on-line

Objednejte se ještě dnes..

IPL (Elipse)